Sort by
  • Hellraiser

    ★★★★

  • Smile

    ★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • X

    ★★★★½

  • Scream

    ★★★★

  • Black Friday

    ★★

  • Paranormal Activity: Next of Kin

  • V/H/S/94

    ★½

  • Dashcam

    ★★★★★

  • Halloween Kills

    ★½

  • Malignant

    ★★★½

  • Candyman

    ★★★★★

  • Demonic

    ★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★★

  • Werewolves Within

    ★★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

  • Army of the Dead

    ★★½

  • The Power

    ★★★★½

  • In the Earth

    ★★★★

  • Censor

    ★★★★

  • Wrong Turn

    ½

  • The Sadness

    ★★★½

  • Animal World: Elephants

    ★★★★★

  • Squirming

    ★★★★★

  • New Year's Rice Cake

    ★★★★★

  • New Year Karuta

    ★★★★★

  • Happy new year

    ★★★★★

  • The Empty Man

    ★★★★

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★★★

  • Freaky

    ★★★★

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★½

  • The Owners

    ★★★★

  • Host

    ★★★★★

  • #Alive

    ★★★★

  • 12 Hour Shift

    ★★★★

  • Sound of the Earth

    ★★★★

  • finger

    ★★★★

  • Murder Death Koreatown

    ★★★½

  • The Invisible Man

    ★★★½

  • Possessor

    ★★★★

  • Spree

    ★★★★★

  • Yummy

    ★★★★½

  • Doctor Sleep

    ★★★★★

  • Impetigore

    ★★★★★

  • Scare Package

    ★★★★

  • The Mortuary Collection

    ★★½

  • Hell House LLC III: Lake of Fire

    ½

  • 3 from Hell

    ★★★

  • The Beach House

    ★★½

  • Color Out of Space

    ★★★★★

  • Blood Quantum

    ★★★★★

  • Rabid

    ★★★★

  • Death of a Vlogger

    ★★★½

  • To Your Last Death

    ★½

  • Haunt

    ★★★★

  • It Chapter Two

    ★★★★

  • Warning: Do Not Play

    ★★★½

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★★★

  • Random Acts of Violence

    ★★½

  • Ready or Not

    ★★★★½

  • Midsommar

    ★★★★★

  • Deadcon

    ★★

  • Satanic Panic

    ★★★½

  • 0.0MHz

    ★★★½

  • The Lighthouse

    ★★★★½

  • Bliss

    ★★★★

  • I See You

    ★★★★

  • Daniel Isn't Real

    ★★★★★

  • Get Duked!

    ★★★★

  • Us

    ★★★★½

  • Happy Death Day 2U

    ★★★★★