Sort by
  • Family Switch

    ★★½

  • Five Nights at Freddy's

  • Poison

    ★★★½

  • The Rat Catcher

    ★★★½

  • The Swan

    ★★★

  • Saw X

    ★★★

  • The Creator

    ★★★½

  • Future Lights

  • Groot and the Great Prophecy

  • Groot's Sweet Treat

  • Groot's Snow Day

  • Groot Noses Around

  • Are You My Groot?

  • The Killer

    ★★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★

  • The Out-Laws

    ★★½

  • HaHilula

    ★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Carl's Date

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★★

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★★

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★½

  • Black Mirror: Joan Is Awful

  • Nimona

    ★★★½

  • The Flash

    ★★★½

  • Once Upon a Studio

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Elemental

    ★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★

  • Fool's Paradise

    ★★★★

  • The Little Mermaid

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Air

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★½

  • Babylon

    ★★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★½

  • Disenchanted

    ★★½

  • Strange World

    ★★

  • Talk to Me

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Black Adam

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Sisu

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Pearl

    ★★★★½

  • Taylor Hawkins Tribute Concert

  • White Noise

    ★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ½

  • Groot's Pursuit

  • Groot Takes a Bath

  • The Little Guy

  • Groot's First Steps

  • Prey

  • Magnum Opus

  • Bullet Train

    ★★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

  • Lightyear

  • Hustle

    ★★★★

  • James Corden's Top Gun Training with Tom Cruise

  • Obi-Wan Kenobi