RSS feed for Rob

Rob has logged 22 entries for films rated ★★½ .

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
03
Blood Fest

Blood Fest

2018
×
★★½
Edit this entry  
06
Super Troopers 2

Super Troopers 2

2018
×
★★½
Edit this entry  
03
Geostorm

Geostorm

2017
×
★★½
Edit this entry  
17
The Dark Tower

The Dark Tower

2017
×
★★½
Edit this entry  
11
The Hitman's Bodyguard

The Hitman's Bodyguard

2017
×
★★½
Edit this entry  
10
Baywatch

Baywatch

2017
×
★★½
Edit this entry  
04
The Mummy

The Mummy

2017
×
★★½
Edit this entry  
01
CHiPS

CHiPS

2017
×
★★½
Edit this entry  
15
The Hatching

The Hatching

2016
×
★★½
Edit this entry  
23
Gods of Egypt

Gods of Egypt

2016
×
★★½
Edit this entry  
13
The Last Witch Hunter

The Last Witch Hunter

2015
×
★★½
Edit this entry  
27
Ooops! Noah is Gone...

Ooops! Noah is Gone...

2015
×
★★½
Edit this entry  
18
Stung

Stung

2015
×
★★½
Edit this entry  
20
The Cobbler

The Cobbler

2014
×
★★½
Edit this entry  
07
Animal

Animal

2014
×
★★½
Edit this entry  
05
Olympus Has Fallen

Olympus Has Fallen

2013
×
★★½
Edit this entry  
19
A Haunted House

A Haunted House

2013
×
★★½
Edit this entry  
10
Ticks

Ticks

1993
×
★★½
Read the review Edit this entry  
14
Grabbers

Grabbers

2012
×
★★½
Edit this entry  
03
Dark Shadows

Dark Shadows

2012
×
★★½
Read the review Edit this entry  
14
Wrath of the Titans

Wrath of the Titans

2012
×
★★½
Edit this entry  
01
Underworld: Awakening

Underworld: Awakening

2012
×
★★½
Edit this entry