RSS feed for Rob
  • Scrooge

    ★★★★

  • House on Haunted Hill

    ★★★★

  • Smallfoot

    ★★★½

  • The Predator

    ★★★½

  • Bite

    ★★★

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★½

  • The Meg

    ★★★

  • Possum

    ★★★★

  • Lowlife

    ★★★★

  • Deathgasm

    ★★★★

  • Skyscraper

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★½

  • Pacific Rim

    ★★★

  • Mandy

    ★★★½

  • Under the Skin

    ★★★★

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★★★½

  • The Dead Pit

    ★★★

  • Black Panther

    ★★★★