• Beyond the Valley of the Dolls

    ★★★★★

  • Strike Commando

    ★★★½

  • Witchfinder General

    ★★½

  • Verotika

  • Cry Macho

    ★★★★½

  • The Dirty Dozen

    ★★★★★

  • The Spy Who Loved Me

    ★★★★

  • Uprising

    ★★★★★

  • Copshop

    ★★★★

  • La Collectionneuse

    ★★★

  • Live and Let Die

    ★★★½

  • Norm Macdonald: Me Doing Standup

    ★★★★

  • Point Blank

    ★★★★½

  • Infinite

    ★★½

  • Dune World

    ½

  • The Bird with the Crystal Plumage

    ★★★★

  • The Guide to the Perfect Family

    ★★½

  • star-crossed: the film

    ★★★