• Guardians of the Galaxy Vol. 3

  • Super Mario Bros.

  • Uncharted

  • West Side Story

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • Squid Game

    ★★★½

  • Dear Evan Hansen

    ★½

  • Cinderella

    ½

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Old

    ★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★½

  • Black Widow

    ★★★

  • The Boss Baby: Family Business

  • Luca

    ★★★½

  • Loki

    ★★★

  • In the Heights

    ★★★½

  • Kaguya-sama: Love is War OVA

    ★½

  • Cruella

    ★★½

  • Mortal Kombat

    ★½

  • Save Ralph

    ★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★½

  • Yes Day

    ★★★

  • South Park Vaccination Special

    ★★★

  • Us Again

    ★★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★

  • Willy's Wonderland

    ★½

  • The Little Things

  • WandaVision

    ★★★

  • We Can Be Heroes

    ★★½

  • Long Toast

  • Wonder Woman 1984

    ★★★

  • Godmothered

  • Monster Hunter

    ★½

  • The Christmas Chronicles: Part Two

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • Soul

    ★★★★½

  • Bad Luck Jack

  • South Park: The Pandemic Special

    ★★★½

  • Secret Society of Second Born Royals

  • The Devil All the Time

    ★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★★

  • Phineas and Ferb: The Movie: Candace Against the Universe

    ★★★

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

    ★★★

  • Hamilton

    ★★★★½

  • Scoob!

    ★★½

  • Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge

    ★★½

  • PERSONA 5 the Stage

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★

  • Mulan

    ½

  • Maggie Simpson in Playdate with Destiny

    ★★½

  • Onward

    ★★★½

  • Z-O-M-B-I-E-S 2

    ★★★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ½

  • Timmy Failure: Mistakes Were Made

    ★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★

  • Forky Asks a Question: What Is Reading?

  • My Spy

    ★★★

  • Forky Asks a Question: What Is Cheese?

  • Forky Asks a Question: What Is a Pet?

  • Holidaze

  • Forky Asks a Question: What Is a Leader?

  • My Hero Academia: Heroes Rising

    ★★★½

  • High School Musical: The Musical: The Series: The Special

    ★★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★½

  • Cats

  • Forky Asks a Question: What Is a Computer?

  • Thus Spoke Kishibe Rohan 16: At a Confessional

    ★★★★

  • Thus Spoke Kishibe Rohan 9: The Run

    ★★★½

  • The SpongeBob Musical: Live on Stage!

  • Forky Asks a Question: What Is Love?

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★½