Sort by
  • Barbie

    ★★★★½

  • They Cloned Tyrone

    ★★★★★

  • Nimona

    ★★★★½

  • Elemental

    ★★★

  • Ghosted

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★★

  • Glitch: The Rise & Fall of HQ Trivia

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★★

  • Strange World

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

  • Rosaline

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★★

  • Lady Chatterley's Lover

  • Barbarian

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

  • Lightyear

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Lost City

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Turning Red

  • Marry Me

  • Fresh

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★

  • West Side Story

  • Hawkeye

  • Army of Thieves

  • Eternals

    ★★★★

  • Encanto

  • Dune

  • Ghostbusters: Afterlife

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★½

  • Free Guy

    ★★★★

  • Jungle Cruise

  • Werewolves Within

    ★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Army of the Dead

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★★

  • Me You Madness

    ½

  • We Can Be Heroes

  • Operation Christmas Drop

  • Holidate

  • Soul

  • Freaky

    ★★★

  • The Babysitter: Killer Queen

  • Tenet

    ★★★★½

  • Hamilton

    ★★★★½

  • Beastie Boys Story

  • Onward

    ★★★★½

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★½

  • Palm Springs

    ★★★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★★

  • Jumanji: The Next Level

  • Frozen II

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★½

  • The King

  • Ford v Ferrari

  • Falling Inn Love

    ★★

  • It Chapter Two

  • Ready or Not

    ★★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★½

  • Midsommar

    ★★★½

  • Toy Story 4

    ★★★★

  • Parasite

    ★★★★½

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★★

  • Aladdin

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • The Lego Movie 2: The Second Part

    ★★★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Crazy Rich Asians

    ★★★★½

  • Mission: Impossible – Fallout

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★★