RSS feed for Ezekiel

Ezekiel has watched 154 adventure films.

  • Onward

    ★★★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★★

  • Frozen II

    ★★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★½

  • Toy Story 4

    ★★★★

  • Aladdin

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • The Lego Movie 2: The Second Part

    ★★★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★★

  • Incredibles 2

    ★★★★★

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★★

  • Deadpool 2

    ★★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★

  • Black Panther

    ★★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★★

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

  • Ferdinand

    ★★½

  • Justice League

    ★★★★½

  • Coco

    ★★★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★½

  • Wonder Woman

    ★★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★★½

  • Moana

    ★★★★

  • Doctor Strange

    ★★★★

  • Suicide Squad

    ★★★½

  • Ice Age: Collision Course

    ★★★

  • The Secret Life of Pets

    ★★★½

  • Finding Dory

    ★★★

  • Captain America: Civil War

    ★★½

  • The Jungle Book

    ★★★★

  • Sausage Party

    ★½

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

    ★★★★

  • Zootopia

    ★★★★★

  • Deadpool

    ★★★★½

  • Hunt for the Wilderpeople

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★★½

  • The Martian

    ★★★★½

  • Sharknado 3: Oh Hell No!

    ★★½

  • Ant-Man

    ★★★★

  • Terminator Genisys

    ★★★½

  • Minions

    ★★★

  • Jurassic World

    ★★★★

  • Mad Max: Fury Road

    ★★★★

  • Jupiter Ascending

  • Kingsman: The Secret Service

    ★★★★

  • The Hunger Games: Mockingjay - Part 1

    ★★★½

  • Penguins of Madagascar

    ★★★

  • Interstellar

    ★★★★★

  • Big Hero 6

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy

    ★★★★

  • How to Train Your Dragon 2

    ★★★★

  • The Amazing Spider-Man 2

    ★★½

  • Divergent

    ★★★★

  • Captain America: The Winter Soldier

    ★★★★

  • Noah

    ★★★½

  • The Lego Movie

    ★★★★★

  • The Secret Life of Walter Mitty

    ★★★★

  • The Hobbit: The Desolation of Smaug

    ★★★

  • Frozen

    ★★★★

  • The Hunger Games: Catching Fire

    ★★★★½

  • Ender's Game

    ★★★★

  • Sharknado

    ★★½

  • Man of Steel

    ★★★★★

  • Star Trek Into Darkness

    ★★★★

  • Iron Man 3

    ★★★★½

  • Oblivion

    ★★★★

  • The Hobbit: An Unexpected Journey

    ★★★½

  • Rise of the Guardians

    ★★★★

  • Ice Age: Continental Drift

    ★★★½