Sort by
  • Ocean's Eight

    ★★★★

  • Incredibles 2

    ★★★★★

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★★

  • Deadpool 2

    ★★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★

  • A Quiet Place

    ★★★★★

  • Game Night

    ★★★★

  • The Cloverfield Paradox

    ★★★

  • Black Panther

    ★★★★

  • Christmas Inheritance

    ½

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★★

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

  • Ferdinand

    ★★½

  • Justice League

    ½

  • Coco

    ★★★★★

  • The Babysitter

    ★★★★½

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★½

  • It

    ★★★★

  • War for the Planet of the Apes

    ★★★½

  • Baywatch

  • Wonder Woman

    ★★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★

  • The Lego Batman Movie

    ★★★★★

  • Get Out

    ★★★★★

  • Call Me by Your Name

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★★½

  • Doctor Strange

    ★★★★

  • Moana

    ★★★★

  • Arrival

    ★★★★½

  • Suicide Squad

    ★★★½

  • Your Name.

    ★★★★★

  • Ice Age: Collision Course

    ★★★

  • The Secret Life of Pets

    ★★★½

  • Finding Dory

    ★★★

  • The Handmaiden

    ★★★★½

  • Neighbors 2: Sorority Rising

    ★★★★★

  • Captain America: Civil War

    ★★½

  • The Jungle Book

    ★★★★

  • Sausage Party

    ★½

  • Hush

    ★★★½

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

    ★★★★

  • 10 Cloverfield Lane

    ★★★★

  • London Has Fallen

    ★★★½

  • Zootopia

    ★★★★★

  • Deadpool

    ★★★★½

  • The Choice

  • Hunt for the Wilderpeople

  • A Unique Life

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★★½

  • The Hateful Eight

    ★★★½

  • The Big Short

    ★★★★

  • Crimson Peak

    ★★★

  • Mr. Right

  • The Martian

    ★★★★½

  • Room

    ★★★★

  • Spotlight

  • The Gift

    ★★★

  • Sharknado 3: Oh Hell No!

    ★★½

  • Ant-Man

    ★★★★

  • One Wild Moment

    ★★★

  • Terminator Genisys

    ★★★½

  • Mr. Holmes

    ★★★★

  • Minions

    ★★★

  • Jurassic World

    ★★★★

  • Kung Fury

  • Pitch Perfect 2

    ★★★

  • Mad Max: Fury Road

    ★★★★

  • Spy

    ★★★½

  • Chappie

    ★★★½

  • Jupiter Ascending

  • Ex Machina

    ★★★½

  • Kingsman: The Secret Service

    ★★★★