• No Time to Die

    ★★★

  • Britney Vs Spears

    ★★★

  • VHS 94

    ★★★

  • The Guilty

    ★★★½

  • Kate

    ★★½

  • Malignant

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • Don't Breathe 2

    ★★★

  • Free Guy

    ★★½

  • The Green Knight

    ★★½

  • The Suicide Squad

    ★★½

  • Jungle Cruise

    ★★½

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★½

  • Old

    ★★★

  • Pig

    ★★★★

  • Jolt

    ★★

  • A Classic Horror Story

    ★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★

  • Black Widow

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • The Forever Purge

    ★★★

  • The Tomorrow War

    ★★½

  • The Ice Road

  • No Sudden Move

    ★★½

  • Luca

    ★★★

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★★

  • Infinite

    ½

  • Awake

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★½

  • F9

    ★★½

  • The Woman in the Window

    ★½

  • Army of the Dead

    ★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★½

  • Oxygen

    ★★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★

  • Wrath of Man

    ★★★½

  • Stowaway

    ★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Mortal Kombat

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • Doors

  • Nobody

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★

  • Boogie

    ★★½

  • Coming 2 America

    ★★½

  • Phobias

    ★★½

  • Cherry

    ★★★½

  • Chaos Walking

  • Boss Level

    ★★★

  • Willy's Wonderland

    ★★

  • The Mauritanian

    ★★★

  • Bliss

    ★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★½

  • More Than Miyagi: The Pat Morita Story

    ★★★

  • A Glitch in the Matrix

    ★★★

  • Censor

    ★½

  • The Little Things

    ★★½

  • Wrong Turn

    ★★★

  • Stallone: Frank, That Is

    ★★

  • The Marksman

    ★★

  • Outside the Wire

    ★★★

  • Locked Down

  • News of the World

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★½

  • The Last Blockbuster

    ★★★

  • The Midnight Sky

    ★★½

  • Songbird

    ★★½

  • Monster Hunter

    ★½

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★½

  • Jiu Jitsu