Sort by
  • Fast X

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • 65

    ★★★

  • Measures of Men

    ★½

  • Afire

    ★★★★

  • Sun and Concrete

    ★★★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

  • Knock at the Cabin

    ★★½

  • Pathaan

    ★★★½

  • Plane

    ★★★½

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★½

  • A Man Called Otto

    ★½

  • The Pale Blue Eye

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • Bhediya

    ★★

  • Suzume

    ★★½

  • Rhinegold

    ★★★

  • Werner Herzog: Radical Dreamer

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★½

  • She Said

    ★★★★

  • In a Land That No Longer Exists

    ★★½

  • Athena: The Making Of

  • Vikram Vedha

    ★★

  • Entergalactic

    ★★★★½

  • Smile

    ★★★

  • Blank Narcissus (Passion of the Swamp)

  • Amsterdam

    ★★★★

  • Orphea in Love

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • See How They Run

  • The Woman King

    ★★½

  • Blonde

    ★★★★

  • Brahmāstra Part One: Shiva

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Whale

    ★★½

  • Empire of Light

    ★★★½

  • Merkel

    ★★★

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★½

  • Women Talking

    ★½

  • Bones and All

    ★★½

  • Athena

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★½

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★★★

  • Inside the Mind of a Cat

    ★★

  • Laal Singh Chaddha

    ★★★½

  • Prey

    ★★★

  • Vikrant Rona

    ★★★½

  • Wilderness

  • Shamshera

    ★★★

  • Nope

    ★★★

  • The Gray Man

    ★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★½

  • Bullet Train

    ★★★

  • Rocketry: The Nambi Effect

    ★★½

  • All Russians Love Birch Trees

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Spiderhead

    ★★½

  • Samrat Prithviraj

    ★★★

  • Close

    ★★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Decision to Leave

    ★★½

  • Moonage Daydream

    ★★★½