Sort by
  • Creed III

    ★★½

  • Your Place or Mine

    ★★

  • Somebody I Used to Know

    ½

  • Pathaan

    ★★½

  • Missing

    ★★★

  • Plane

    ★★½

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

  • Babylon

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★½

  • Neal Brennan: Blocks

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Look At Me Touch Me Kiss Me

  • Hasan Minhaj: The King's Jester

    ★★★½

  • Blood Flower

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★

  • See How They Run

    ★★★½

  • Ticket to Paradise

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Women Talking

    ★★★★½

  • Athena

    ★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • White Noise

    ★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Wedding Season

    ★★★

  • Prey

    ★★★

  • Imaginur

    ★★★

  • Nope

    ★★★½

  • The Gray Man

  • Bullet Train

    ★½

  • The Man from Toronto

    ★½

  • Thor: Love and Thunder

  • Vengeance

    ★★★

  • Hustle

    ★★★½

  • What Is a Woman?

  • Norm Macdonald: Nothing Special

    ★★★★

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

  • Ricky Gervais: SuperNature

  • Decision to Leave

    ★★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★

  • Three Widows Against The World

    ★★½

  • Katt Williams: World War III

  • SOP

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • Ronny Chieng: Speakeasy

    ★★★

  • Jerrod Carmichael: Rothaniel

    ★★★

  • The Bad Guys

    ★★★½

  • Ambulance

    ★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★½

  • The Lost City

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★½

  • Ali Wong: Don Wong

    ★★★

  • Uncharted

    ½

  • Kimi

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • The African Desperate

    ★★★

  • Emily the Criminal

    ★★★½

  • Babysitter

    ★★

  • Good Luck to You, Leo Grande

    ★★★½

  • Dual

    ★★★

  • Watcher

    ★★★

  • Emergency

    ★★★½

  • Scream

    ★★½

  • Station Eleven

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home