maz has logged 16 entries for films during March 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
We Are Boats

We Are Boats

2018
×
★★★
Edit this entry  
25
Us

Us

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
I Killed My Mother

I Killed My Mother

2009
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Bumblebee

Bumblebee

2018
×
★★★★
Edit this entry  
18
Lily & Kat

Lily & Kat

2015
×
★★
Read the review Edit this entry  
18
Lost in Translation

Lost in Translation

2003
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Campus Code

Campus Code

2015
×
½
Read the review Edit this entry  
17
No Country for Old Men

No Country for Old Men

2007
×
★★
Edit this entry  
16
Blowtorch

Blowtorch

2016
×
½
Read the review Edit this entry  
15
Triple Frontier

Triple Frontier

2019
×
★★★
Edit this entry  
14
Vice

Vice

2018
×
Read the review Edit this entry  
12
If Beale Street Could Talk

If Beale Street Could Talk

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
The Royal Tenenbaums

The Royal Tenenbaums

2001
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
The Revenant

The Revenant

2015
×
★★★½
Edit this entry  
03
Winter's Bone

Winter's Bone

2010
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Rushmore

Rushmore

1998
×
★★★½
Edit this entry