RSS feed for falsario80
  • Speed

    ★★

  • Bait

    ★★½

  • Elvis & Nixon

    ★★★

  • Hot Potato

    ★★½

  • The Legend of Barney Thomson

    ★★

  • Paterson

    ★★

  • Homemade

    ★★½

  • Wrath of the Titans

    ★★

  • Fuga da Reuma Park

  • Bad News Bears

    ★½

  • Out of the Furnace

    ★★★

  • The United States of Leland

    ★★½

  • The Devil's Own

    ★★½

  • Babel

    ★★★½

  • He Was a Quiet Man

    ★★½

  • The Social Network

    ★★★

  • Bad Tales

    ★★½

  • Grimsby

    ★½