Sort by
  • The Hidden Fortress

    ★★★½

  • Some Came Running

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Music Room

    ★★★½

  • Hawkeye

    ★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★½

  • Shadows

    ★★½

  • Loki

    ★★★★

  • WandaVision

    ★★★★

  • King Richard

    ★★★½

  • Man of the West

    ★★★½

  • Touch of Evil

    ★★★★

  • The Defiant Ones

    ★★★½

  • Murder on the Orient Express

    ★★★½

  • Murder on the Orient Express

    ★★★★

  • The Cabinet of Dr. Caligari

    ★★★★½

  • A Throw of Dice

    ★★★½

  • The Man Who Laughs

    ★★★½