• Jurassic World Dominion

    ★★★½

  • Escape the Field

    ★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Morbius

    ★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Uncharted

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Hawkeye

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★★

  • Kate

    ★★

  • Cyrano

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★★½

  • Pig

    ★★★★★

  • Red Rocket

    ★★★★½

  • Titane

    ★★★★

  • Drive My Car

  • Black Widow

    ★★★½

  • Loki

    ★★★★★

  • Cruella

    ★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★½

  • Mortal Kombat

    ★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • Cosmic Sin

  • Cherry

    ★★

  • The Little Things

    ★★★½

  • WandaVision

    ★★★½

  • Outside the Wire

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★★

  • Soul

    ★★★★

  • The New Mutants

    ★½

  • Tenet

    ★★★

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★★½

  • His House

    ★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★½

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★

  • Rambo: Last Blood

    ★★★

  • Knives Out

    ★★★★★

  • Joker

    ★★★★½

  • Marriage Story

    ★★★★½

  • Avengers: Endgame

  • Doctor Strange

    ★★★½

  • The Founder

    ★★★★½

  • Suicide Squad

  • Fantastic Four

    ★½

  • Captain America: The Winter Soldier

    ★★★★★

  • Man of Steel

    ★★★★½

  • The Avengers

    ★★★★½

  • Source Code

    ★★★★

  • Up

  • Star Trek

    ★★★★★

  • The Dark Knight

  • Iron Man

    ★★★★

  • Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer

    ★★½

  • Fantastic Four

    ★★★

  • The Incredibles

    ★★★★★

  • Independence Day

    ★★★★★

  • Timecop

    ★★★

  • Back to the Future

    ★★★★★

  • Godzilla

    ★★★★½