• Zero Fucks Given

    ★★★½

  • Ma Belle, My Beauty

    ★★★

  • Prayers for the Stolen

    ★★★★

  • The Souvenir Part II

    ★★½

  • Spencer

    ★★★★

  • The Justice of Bunny King

    ★★★

  • Annette

    ★★★★★

  • Oliver & Company

    ★★

  • Queen of Glory

    ★★★

  • Between Two Worlds

    ★★★½

  • The Hobbit: The Desolation of Smaug

    ★★★½

  • The Hobbit: An Unexpected Journey

    ★★★★

  • Waitress

    ★★★½

  • The Great Mouse Detective

    ★★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★

  • Back to the Future

    ★★★

  • The Truman Show

    ★★★½

  • Paddington 2

    ★★★★