RSS feed for fantom
  • Bad Boys for Life

    ★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★½

  • Zombieland: Double Tap

    ★★

  • Rambo: Last Blood

    ★★★½

  • Ford v Ferrari

    ★★★★½

  • In another life

    ★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★½

  • Toy Story 4

    ★★★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★★½

  • Captain Marvel

    ★★★

  • Talking About Trees

    ★★★★

  • Alita: Battle Angel

    ★★★½

  • Serial (Bad) Weddings 2

    ★★★

  • How to Train Your Dragon: The Hidden World

    ★★★★

  • Escape Room

    ★★

  • Bumblebee

    ★★★½

  • Mortal Engines

    ★★½

  • Aquaman

    ★★½

  • Instant Family

    ★★★★

  • Creed II

    ★★★½

  • Still Human

    ★★★★

  • Trezor

    ★★★½

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★★½

  • Balloon

    ★★★★½

  • Green Book

    ★★★★½

  • Free Solo

    ★★★★

  • A Star Is Born

    ★★★★

  • First Man

    ★★★½

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★★

  • Mamma Mia! Here We Go Again

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp

  • Incredibles 2

    ★★★★½

  • The Extraordinary Journey of the Fakir

    ★★★½

  • Adrift

    ★★★★

  • BlacKkKlansman

    ★★★★

  • Deadpool 2

    ★★★½

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★½

  • Ready Player One

    ★★★★

  • Upgrade

    ★★★½

  • A Quiet Place

    ★★½

  • Tomb Raider

    ★★★

  • Every Day

    ★★★½

  • Love, Simon

    ★★★★

  • Annihilation

    ★★★

  • Black Panther

    ★★★★

  • The Guilty

    ★★★½

  • Searching

    ★★★

  • This Crazy Heart

    ★★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★½

  • Wonder

    ★★★★½

  • Coco

    ★★★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★½

  • Blade Runner 2049

    ★★★★

  • The Wife

    ★★★★

  • Molly's Game

    ★★★½

  • Stronger

    ★★★★

  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    ★★★½

  • Lady Bird

    ★★★½

  • Logan Lucky

    ★★★★

  • American Made

    ★★★½

  • Dunkirk

    ★★★½

  • War for the Planet of the Apes

    ★★★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★

  • Despicable Me 3

    ★★★½

  • Wonder Woman

    ★★½

  • Alien: Covenant

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★

  • Gifted

    ★★★★

  • The Zookeeper's Wife

    ★★★★