RSS feed for fantom
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
10
Bad Boys for Life

Bad Boys for Life

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
Star Wars: The Rise of Skywalker

Star Wars: The Rise of Skywalker

2019
×
★★★
Edit this entry  
10
Avengers: Endgame

Avengers: Endgame

2019
×
★★★★½
Edit this entry  
10
First Blood

First Blood

1982
×
★★½
Edit this entry  
09
Ford v Ferrari

Ford v Ferrari

2019
×
★★★★½
Edit this entry  
06
Rambo: Last Blood

Rambo: Last Blood

2019
×
★★★½
Edit this entry  
02
Zombieland: Double Tap

Zombieland: Double Tap

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
25
Once Upon a Time… in Hollywood

Once Upon a Time… in Hollywood

2019
×
★★★½
Edit this entry  
19
A Little Romance

A Little Romance

1979
×
★★★★
Edit this entry  
13
Terminator: Dark Fate

Terminator: Dark Fate

2019
×
★★★½
Edit this entry  
23
Toy Story 4

Toy Story 4

2019
×
★★★★½
Edit this entry  
01
Fury

Fury

2014
×
★★★
Edit this entry  
31
Balloon

Balloon

2018
×
★★★★½
Edit this entry  
28
A Thousand Times Good Night

A Thousand Times Good Night

2013
×
★★★★
Edit this entry  
24
Serial (Bad) Weddings 2

Serial (Bad) Weddings 2

2019
×
★★★
Edit this entry  
22
Serial (Bad) Weddings

Serial (Bad) Weddings

2014
×
★★★★
Edit this entry  
20
The Wife

The Wife

2017
×
★★★★
Edit this entry  
15
In another life

In another life

2019
×
★★★
Edit this entry  
07
Talking About Trees

Talking About Trees

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Spider-Man: Far from Home

Spider-Man: Far from Home

2019
×
★★★½
Edit this entry  
20
Alita: Battle Angel

Alita: Battle Angel

2019
×
★★★½
Edit this entry  
14
Green Book

Green Book

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
The Divine Order

The Divine Order

2017
×
★★★★
Edit this entry  
15
Captain Marvel

Captain Marvel

2019
×
★★★
Edit this entry  
22
Finding Dory

Finding Dory

2016
×
★★★★
Edit this entry  
20
How to Train Your Dragon: The Hidden World

How to Train Your Dragon: The Hidden World

2019
×
★★★★
Edit this entry  
18
Casablanca

Casablanca

1942
×
★★★★½
Edit this entry  
06
Escape Room

Escape Room

2019
×
★★
Edit this entry  
19
Molly's Game

Molly's Game

2017
×
★★★½
Edit this entry  
19
Creed II

Creed II

2018
×
★★★½
Edit this entry  
17
Love, Simon

Love, Simon

2018
×
★★★★
Edit this entry  
16
Guardians of the Galaxy Vol. 2

Guardians of the Galaxy Vol. 2

2017
×
★★★
Read prior review Edit this entry  
15
Mortal Engines

Mortal Engines

2018
×
★★½
Edit this entry  
07
Every Day

Every Day

2018
×
★★★½
Edit this entry  
05
Annihilation

Annihilation

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Instant Family

Instant Family

2018
×
★★★★
Edit this entry  
03
Aquaman

Aquaman

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
30
Avengers: Endgame

Avengers: Endgame

2019
×
★★★★
Edit this entry  
18
Bumblebee

Bumblebee

2018
×
★★★½
Edit this entry  
14
Thirteen Days

Thirteen Days

2000
×
★★★½
Edit this entry  
13
Che: Part One

Che: Part One

2008
×
★★★½
Edit this entry  
21
Viva Cuba

Viva Cuba

2005
×
★★★
Edit this entry  
11
Free Solo

Free Solo

2018
×
★★★★
Edit this entry  
09
The Theory of Everything

The Theory of Everything

2014
×
★★★★½
Edit this entry  
09
The Guilty

The Guilty

2018
×
★★★½
Edit this entry  
08
BlacKkKlansman

BlacKkKlansman

2018
×
★★★★
Edit this entry  
07
First Man

First Man

2018
×
★★★½
Edit this entry  
04
The Extraordinary Journey of the Fakir

The Extraordinary Journey of the Fakir

2018
×
★★★½
Edit this entry  
23
The Book of Eli

The Book of Eli

2010
×
★★★½
Edit this entry  
23
Biutiful

Biutiful

2010
×
★★★★
Read the review Edit this entry