• Gladbeck: The Hostage Crisis

    ★★★★

  • Cyber Hell: Exposing an Internet Horror

    ★★★★

  • Our Father

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★½

  • Trust No One: The Hunt for the Crypto King

    ★★★

  • Morbius

    ★★½

  • Infinite Storm

    ★★★

  • Tethered

    ★★

  • X

    ★★★½

  • No Exit

    ★★★

  • The Bunker Game

    ★½

  • The Batman

    ★½

  • Texas Chainsaw Massacre

  • The Ledge

    ★★★

  • They Live in The Grey

    ★★½

  • Those Who Walk Away

    ★★

  • Against the Ice

    ★★★

  • Uncharted

    ★★★½

  • Shut In

    ★★★½

  • Kimi

    ★★½

  • Death on the Nile

    ★★★

  • The Privilege

  • Student Body

    ½

  • The Long Night

    ★½

  • Slapface

    ★★★½

  • Entropy

  • Shattered

    ★★

  • Gold

    ★★½

  • Scream

    ★★★★

  • The Tinder Swindler

    ★★★★

  • Mother/Android

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★½

  • The Whole Truth

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • The Unforgivable

    ★★½

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★★

  • A House on the Bayou

    ★★★

  • 14 Peaks: Nothing Is Impossible

    ★★★½

  • Red Notice

    ★★

  • Last Survivors

    ★★★

  • Paranormal Activity: Next of Kin

    ★★½

  • Nobody Sleeps in the Woods Tonight 2

    ★★

  • Ghosts of the Ozarks

    ★★★

  • Night Teeth

    ★★★

  • Ditched

    ★★★½

  • Munich: The Edge of War

    ★★★★

  • Antlers

    ★★★

  • The Manor

    ★★

  • My Best Friend Anne Frank

    ★★½

  • The Free Fall

    ★½

  • The Harder They Fall

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • No One Gets Out Alive

    ★★★½

  • Attack of the Hollywood Clichés!

    ★★½

  • Britney vs. Spears

    ★★★

  • V/H/S/94

    ★★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★½

  • There's Someone Inside Your House

    ★★★

  • Intrusion

    ★★★

  • Silent Night

    ★★★

  • Schumacher

    ★★★

  • A Banquet

    ★★½

  • The Last Duel

    ★★★★

  • The Guilty

    ★★

  • Halloween Kills

    ★½

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Lair

    ★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★★

  • Road to Perth

    ★★★