• Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • Love and Leashes

    ★★★

  • The Royal Treatment

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • The Hating Game

    ★★½

  • Single All the Way

    ★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • Hawkeye

    ★★★½

  • House of Gucci

    ★★½

  • Jonas Brothers Family Roast

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Love Hard

    ★★½

  • Encanto

    ★★★½

  • Eternals

    ★★★

  • The Harder They Fall

    ★★★½

  • Midnight Mass

    ★★★★

  • Oasis - Knebworth 1996

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★★★

  • LuLaRich

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

    ★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★

  • The Tomorrow War

    ★★½

  • Loki

    ★★★★½

  • In the Heights

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • The Sons of Sam: A Descent Into Darkness

    ★★½

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★½

  • Mare of Easttown

    ★★★★½

  • Bad Trip

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★½

  • Murder Among the Mormons

    ★★★½

  • Allen v. Farrow

    ★★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • WandaVision

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★½

  • The Princess Switch: Switched Again

    ★★★

  • Operation Christmas Drop

    ★★

  • One Royal Holiday

    ★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • Love and Monsters

    ★★★½

  • The Boys in the Band

    ★★★

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★

  • Enola Holmes

    ★★★

  • Challenger: The Final Flight

    ★★★★

  • Another Round

    ★★★★½

  • Nomadland

    ★★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★½

  • The New Mutants

    ★★½

  • Tenet

    ★★★

  • The Old Guard

    ★★★½

  • Hamilton

    ★★★★★

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★★

  • Athlete A

    ★★★★

  • Eric Andre: Legalize Everything

    ★★★½

  • If Anything Happens I Love You

  • Da 5 Bloods

    ★★★★

  • 8:46

    ★★★★½

  • Hannah Gadsby: Douglas

    ★★★★

  • The Last Dance

    ★★★★★

  • Unorthodox

    ★★★★