Sort by

Diego has logged 12 entries for films during November 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Moffie

Moffie

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Moffie

Moffie

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
A Great Trip to a Small Country

A Great Trip to a Small Country

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
I May Destroy You

I May Destroy You

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
The French Dispatch

The French Dispatch

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Titane

Titane

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
13
El canto de los dioses

El canto de los dioses

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Porque Todas Las Quiero Cantar: Un Homenaje a la Canción Rochense

Porque Todas Las Quiero Cantar: Un Homenaje a la Canción Rochense

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
11
Undine

Undine

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Columbus

Columbus

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
The Sixth Sense

The Sixth Sense

1999
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Eternals

Eternals

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry