Sort by
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
22
Ant-Man and the Wasp: Quantumania

Ant-Man and the Wasp: Quantumania

2023
×
★★★½
Edit this entry  
01
Europa Report

Europa Report

2013
×
★★★
Edit this entry  
01
Smile

Smile

2022
×
★★★
Edit this entry  
25
Nope

Nope

2022
×
★★★½
Edit this entry  
01
Speak No Evil

Speak No Evil

2022
×
★★★½
Edit this entry  
12
The Conjuring

The Conjuring

2013
×
★★★½
Edit this entry  
08
Fall

Fall

2022
×
★★★
Edit this entry  
18
Sea Fever

Sea Fever

2019
×
★★★
Edit this entry  
17
Bullet Train

Bullet Train

2022
×
★★★
Edit this entry  
15
Jurassic World Dominion

Jurassic World Dominion

2022
×
★★★
Edit this entry  
02
Black Panther: Wakanda Forever

Black Panther: Wakanda Forever

2022
×
★★★
Edit this entry  
15
The Menu

The Menu

2022
×
★★★★
Edit this entry  
07
X

X

2022
×
★★★½
Edit this entry  
05
The Hallow

The Hallow

2015
×
★★★½
Edit this entry  
28
Don't Breathe

Don't Breathe

2016
×
★★★★
Edit this entry  
28
Terrifier

Terrifier

2016
×
★½
Edit this entry  
28
Black Adam

Black Adam

2022
×
★★★
Edit this entry  
25
Morbius

Morbius

2022
×
★★½
Edit this entry  
24
Strange World

Strange World

2022
×
★★★
Edit this entry  
24
Glass Onion

Glass Onion

2022
×
★★★½
Edit this entry  
23
Mulan

Mulan

2020
×
★★½
Edit this entry  
23
Top Gun: Maverick

Top Gun: Maverick

2022
×
★★★½
Edit this entry  
21
I Am Zlatan

I Am Zlatan

2021
×
★★★½
Edit this entry  
18
Guillermo del Toro's Pinocchio

Guillermo del Toro's Pinocchio

2022
×
★★★½
Edit this entry  
17
Everything Everywhere All at Once

Everything Everywhere All at Once

2022
×
★★★★½
Edit this entry  
15
The Northman

The Northman

2022
×
★★★★
Edit this entry  
12
Troll

Troll

2022
×
★★★
Edit this entry  
12
Uncharted

Uncharted

2022
×
★★
Edit this entry  
07
The Last Duel

The Last Duel

2021
×
★★★½
Edit this entry  
07
Black Crab

Black Crab

2022
×
★★★½
Edit this entry  
05
Boss Level

Boss Level

2021
×
★★★
Edit this entry  
01
Pig

Pig

2021
×
★★★½
Edit this entry  
28
Barbarian

Barbarian

2022
×
★★★½
Edit this entry  
23
Guns Akimbo

Guns Akimbo

2019
×
★★★½
Edit this entry  
05
Mr. Harrigan's Phone

Mr. Harrigan's Phone

2022
×
★★★
Edit this entry  
26
Doctor Sleep

Doctor Sleep

2019
×
★★★
Edit this entry  
25
Alena

Alena

2015
×
★★½
Edit this entry  
25
Hush

Hush

2016
×
★★★
Edit this entry  
20
The Gray Man

The Gray Man

2022
×
★★★½
Edit this entry  
20
No Time to Die

No Time to Die

2021
×
★★★
Edit this entry  
20
Mother/Android

Mother/Android

2021
×
★★★½
Edit this entry  
20
Chaos Walking

Chaos Walking

2021
×
★★★½
Edit this entry  
14
Samaritan

Samaritan

2022
×
★½
Edit this entry  
08
Thor: Love and Thunder

Thor: Love and Thunder

2022
×
★★★★
Edit this entry  
27
Nightmare Alley

Nightmare Alley

2021
×
★★★★
Edit this entry  
18
Ghostbusters: Afterlife

Ghostbusters: Afterlife

2021
×
★★★
Edit this entry  
07
Venom: Let There Be Carnage

Venom: Let There Be Carnage

2021
×
★★½
Edit this entry  
07
Prey

Prey

2022
×
★★★★
Edit this entry  
03
Lightyear

Lightyear

2022
×
★★★
Edit this entry  
04
Spiderhead

Spiderhead

2022
×
★★★
Edit this entry