Sort by

antonio has logged 10 entries for films during May 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Rocketman

Rocketman

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Booksmart

Booksmart

2019
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
27
Captain Marvel

Captain Marvel

2019
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
27
Saving Private Ryan

Saving Private Ryan

1998
×
★★★★
Edit this entry  
27
Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

2019
×
★★
Edit this entry  
24
Amadeus

Amadeus

1984
×
★★★★★
Edit this entry  
22
My Own Private Idaho

My Own Private Idaho

1991
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
17
Booksmart

Booksmart

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Pokémon Detective Pikachu

Pokémon Detective Pikachu

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
The Matrix

The Matrix

1999
×
★★★★★
Read the review Edit this entry