Sort by
  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Christmas with You

    ★★★

  • The Watcher

    ★★

  • Halloween Ends

    ★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★½

  • DC League of Super-Pets

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • The Princess

    ★★★★

  • Ms. Marvel

    ★★★½

  • Last Seen Alive

    ★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Choose or Die

    ★★½

  • Moon Knight

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★★½

  • The Adam Project

    ★★★½

  • Uncharted

    ★★★

  • Betty White: A Celebration

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Hawkeye

    ★★★★★

  • 8-Bit Christmas

    ★★★

  • Clifford the Big Red Dog

    ★★½

  • Father Christmas Is Back

    ★★½

  • Red Notice

    ★★★

  • Hypnotic

    ★★★

  • Madres

    ★★★½

  • The Manor

    ★★

  • The Seed

    ★★½

  • Black as Night

    ★★½

  • Bingo Hell

    ★★

  • Slumber Party Massacre

    ★★★★

  • Kate

    ★★★½

  • Superhost

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★½

  • Jolt

    ★★★

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★

  • Lamb

    ★★½

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • The Ice Road

    ★★★

  • Werewolves Within

    ★★★★

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★★★½

  • Loki

    ★★★½

  • Seance

    ★★★★

  • Cruella

    ★★★½

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★½

  • Army of the Dead

    ★★★

  • Thunder Force

    ★★½

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★★

  • Jakob's Wife

    ★★★½

  • Yes Day

    ★★★

  • Boogie

    ★★

  • Us Again

    ★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★½

  • Boss Level

    ★★★★

  • Shook

    ★★★

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★

  • Tom & Jerry

    ★★½

  • Wrong Turn

    ★★★½

  • WandaVision

    ★★★½

  • The Marksman

    ★★

  • Long Toast

  • Wonder Woman 1984

    ★★★★

  • What Lies Below

    ★★

  • Monster Hunter

    ★★★

  • The Princess Switch: Switched Again

    ★★★

  • Come Play

    ★★★½

  • The Empty Man

    ★★★½