Sort by
  • Godzilla Minus One

    ★★★

  • Locked In

    ½

  • The Fall of the House of Usher

    ★★★½

  • Love at First Sight

    ★★★

  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • All or Nothing – The German National Team in Qatar

    ★½

  • Ryuichi Sakamoto | Opus

    ★★★

  • Evil Does Not Exist

    ★★★★½

  • NYAD

    ★★½

  • The Royal Hotel

    ★½

  • UNPARTEIISCH - Deutschlands Elite-Schiedsrichter

    ★★★½

  • Untold: Jake Paul the Problem Child

    ★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★

  • The Boy and the Heron

    ★★★★½

  • Oppenheimer

    ★★½

  • Barbie

    ★★★½

  • Muscles & Mayhem: An Unauthorized Story of American Gladiators

    ★★★

  • River

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★½

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★½

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★½

  • Amy Schumer: Emergency Contact

    ★★★

  • Milli Vanilli

    ★★★

  • Arnold

    ★★★

  • Shiny Happy People: Duggar Family Secrets

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★½

  • Only the River Flows

    ★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

  • Primitive Times

    ★★★½

  • Monster

    ★★★★★

  • Fast X

    ★½

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★★

  • Dead Ringers

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • BEEF

    ★★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★

  • INTIMATE.

    ★★★½

  • Inventing Truth - The Relotius Affair

    ★★★½

  • Joy Ride

    ★★★

  • Bottoms

    ★★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • The Swarm

    ★★½

  • Limbo

    ★★½

  • Afire

    ★★★½

  • Inside

    ★★★½

  • Tótem

    ★★★★½

  • Seneca: On the Creation of Earthquakes

    ½

  • Mad Fate

    ★★★½

  • Art College 1994

    ★★★★

  • Green Night

    ★★★

  • Reality

    ★★★½

  • Manodrome

    ★★

  • #Manhole

    ★★

  • 80 for Brady

    ★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★½

  • Pamela, A Love Story

    ★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Hao Are You

    ★★★½

  • Past Lives

    ★★★★

  • Fair Play

    ★★

  • Fancy Dance

    ★★★½

  • Deep Sea

    ★★★★

  • Missing

    ★★★½

  • Harry: The Interview

    ★★★