Martin has logged 22 entries for films during September 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Juno

Juno

2007
×
★★★★★
Edit this entry  
28
The Visit

The Visit

2015
×
★★½
Edit this entry  
28
The Lodge

The Lodge

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Marriage Story

Marriage Story

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Trash Humpers

Trash Humpers

2009
×
★½
Read the review Edit this entry  
26
The Muppets

The Muppets

2011
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
The Death of Dick Long

The Death of Dick Long

2019
×
★★★½
Edit this entry  
25
Hustlers

Hustlers

2019
×
★★★★
Edit this entry  
21
Ad Astra

Ad Astra

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Climax

Climax

2018
×
★★★★½
Edit this entry  
18
Yesterday

Yesterday

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
16
You, the Living

You, the Living

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Official Secrets

Official Secrets

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
The Souvenir

The Souvenir

2019
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
09
It Chapter Two

It Chapter Two

2019
×
★★★½
Edit this entry  
08
Riki-Oh: The Story of Ricky

Riki-Oh: The Story of Ricky

1991
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Scooby-Doo

Scooby-Doo

2002
×
★★½
Read the review Edit this entry  
06
Superbad

Superbad

2007
×
★★★★
Edit this entry  
02
Dog Day Afternoon

Dog Day Afternoon

1975
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Belle de Jour

Belle de Jour

1967
×
★★★★½
Edit this entry  
01
Midsommar

Midsommar

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
The Nightingale

The Nightingale

2018
×
★★★★
Edit this entry