Sort by
  • 80 for Brady

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Missing

    ★★★★

  • There's Something Wrong with the Children

    ★★★½

  • A Man Called Otto

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★★

  • Whitney Houston: I Wanna Dance with Somebody

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Neil Young: Harvest Time

    ★★★★

  • Violent Night

    ★★★

  • Spoiler Alert

    ★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Disenchanted

    ★★★½

  • Strange World

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★½

  • Black Adam

  • Rosaline

    ★★★★

  • Lyle, Lyle, Crocodile

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★★

  • The Grizzlie Truth

    ★★★★½

  • Hellraiser

    ★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★★½

  • Smile

    ★★★½

  • V/H/S/99

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★½

  • Black Ice

    ★★★½

  • Bones of Crows

    ★★★★

  • The Woman King

    ★★★½

  • Bros

    ★★★

  • The Son

    ★★★½

  • Pinocchio

    ★★★★

  • Dead for a Dollar

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • Medieval

    ★★★½

  • The Whale

    ★★★★½

  • Empire of Light

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • Terrifier 2

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Me Time

  • Samaritan

    ★★★½

  • The Invitation

    ★★½

  • Secret Headquarters

    ★★★

  • Fall

    ★★★½

  • I Just Killed My Dad

    ★★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★★

  • DC League of Super-Pets

    ★★★

  • Shania Twain: Not Just a Girl

    ★★★★★

  • Thirteen Lives

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Paws of Fury: The Legend of Hank

    ★★★½

  • The Gray Man

    ★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

  • The Man from Toronto

    ★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★★½

  • Vengeance

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★★

  • Fire Island

    ★★★½

  • Pistol

    ★★★★

  • Broker

    ★★★★½

  • Elvis

    ★½

  • Decision to Leave

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★½

  • Jackass 4.5

    ★★★★