Sort by
  • Spirited

    ★★★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★★★★

  • Amsterdam

    ★★

  • My Policeman

    ★★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • Causeway

    ★★★★

  • Drifting Home

    ★★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★★

  • Fire Island

    ★★★★★

  • Men

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • No Exit

    ★★★

  • Uncharted

    ★★★

  • Moonfall

    ★★★

  • Brazen

    ★★

  • The Book of Boba Fett

    ★★★★★

  • Mother/Android

    ★★★

  • Live in Front of a Studio Audience: The Facts of Life and Diff'rent Strokes

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★★

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★★

  • The Unforgivable

    ★★★★

  • Hawkeye

    ★★★★

  • House of Gucci

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★

  • Dopesick

    ★★★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★

  • The Lost Daughter

    ★★★★★

  • The Hand of God

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★★

  • Drive My Car

    ★★★★★

  • Black Widow

    ★★★★

  • The Door into Summer

    ★★★★

  • Cruella

    ★★★★

  • Palmer

    ★★★

  • CODA

    ★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★★★

  • I Am Syd Stone

    ★★★★★

  • Mulan

    ★★★

  • The Father

    ★★★★★

  • The Courier

    ★★★★

  • The Good Liar

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • Roma

    ★★★★

  • Mob Psycho 100: Reigen - The Miracle Psychic that Nobody Knows

    ★★★★★

  • Wild Oats

    ★★★

  • Train to Busan

    ★★★★★

  • Sherlock: The Abominable Bride

    ★★★★★

  • The Martian

    ★★★★

  • I Am Syd Stone

    ★★★★

  • Wild Hawaii

    ★★★★★

  • Wild Japan: Snow Monkeys

    ★★★★★

  • Snowpiercer

    ★★★★

  • The Hangover Part III

    ★★★★

  • The Intouchables

    ★★★★★

  • The Hangover Part II

    ★★★★

  • The Hangover

    ★★★★

  • Mrs Palfrey at The Claremont

    ★★★★

  • Rush Hour

    ★★★★★

  • Hocus Pocus

    ★★★★★