• Maniac

    ★★★★★

  • I May Destroy You

    ★★★★½

  • The Undoing

    ★★★★

  • Kill Bill: Vol. 1

    ★★★★★

  • The Craft

    ★★★★½

  • Addams Family Values

    ★★★★½

  • Daisies

    ★★★★

  • The Love Witch

    ★★★★½

  • I Believe in Unicorns

    ★★★★

  • Captain America: Civil War

    ★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Zola

    ★★★★½

  • Moxie

    ★★★

  • Grey Gardens

    ★★★★★

  • Where'd You Go, Bernadette

    ★★★

  • Paris, Texas

    ★★★½

  • Luca

    ★★★★

  • Josie and the Pussycats

    ★★★★★