fbd45 has logged 30 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
Hawkeye

Hawkeye

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
How the Grinch Stole Christmas

How the Grinch Stole Christmas

2000
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Spider-Man: No Way Home

Spider-Man: No Way Home

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
West Side Story

West Side Story

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
House of Gucci

House of Gucci

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Halloween Kills

Halloween Kills

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
23
Ghostbusters: Afterlife

Ghostbusters: Afterlife

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Ben & Arthur

Ben & Arthur

2002
×
Read the review Edit this entry  
19
Eternals

Eternals

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
31
Hocus Pocus

Hocus Pocus

1993
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Bride of Chucky

Bride of Chucky

1998
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
Last Night in Soho

Last Night in Soho

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
The Big Lebowski

The Big Lebowski

1998
×
★★
Read the review Edit this entry  
18
Spider-Man 3

Spider-Man 3

2007
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Malignant

Malignant

2021
×
½
Read the review Edit this entry  
03
The Many Saints of Newark

The Many Saints of Newark

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
30
Venom: Let There Be Carnage

Venom: Let There Be Carnage

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Cinderella

Cinderella

2021
×
Read the review Edit this entry  
27
Fear Street: 1666

Fear Street: 1666

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Antebellum

Antebellum

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
11
Fear Street: 1978

Fear Street: 1978

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Luca

Luca

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Unhinged

Unhinged

2020
×
Read the review Edit this entry  
10
As Above, So Below

As Above, So Below

2014
×
½
Read the review Edit this entry  
08
Fear Street: 1994

Fear Street: 1994

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Mare of Easttown

Mare of Easttown

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
31
A Quiet Place Part II

A Quiet Place Part II

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Willy's Wonderland

Willy's Wonderland

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
The New Mutants

The New Mutants

2020
×
½
Read the review Edit this entry  
11
Thunder Force

Thunder Force

2021
×
½
Read the review Edit this entry