• Prey

    ★★★½

  • Not Okay

    ★★

  • Nope

    ★★★★★

  • The Gray Man

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Spiderhead

    ★★★

  • Lightyear

    ★★

  • Hustle

    ★★★½

  • Fire Island

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★

  • Men

    ★★

  • Jackass 4.5

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • Crush

    ★★★

  • The Northman

    ★★★½

  • RRR

    ★★★★½

  • Deep Water

    ★★★½

  • Ambulance

    ★★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★★

  • X

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★★

  • The Adam Project

    ★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Windfall

    ★★★

  • No Exit

    ★★★

  • The Batman

    ★★★½

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Sky Is Everywhere

    ★★★

  • I Want You Back

    ★★½

  • Kimi

    ★★★½

  • Marry Me

    ★★★½

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★½

  • Moonfall

    ★★½

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★

  • Something in the Dirt

  • Resurrection

    ★★★½

  • Dual

    ★★★

  • Fire of Love

    ★★★½

  • Fresh

    ★★½

  • The House

    ★★★½

  • Scream

    ★★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • Beanie Mania

    ★★★

  • Mother/Android

    ★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★½

  • Being the Ricardos

    ★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • House of Gucci

    ★★★½

  • Disney's FastPass: A Complicated History

    ★★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • Finch

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★

  • Paranormal Activity: Next of Kin

    ★★

  • Army of Thieves

    ★★

  • Eternals

    ★★½

  • Good Timing with Jo Firestone

    ★★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★½

  • Antlers

    ★★½

  • The Tender Bar

    ★★★

  • The Harder They Fall

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★½