RSS feed for FckYouForever
  • Miss Congeniality

    Miss Congeniality

    I brutally sneezed while I was getting a blowjob. The film was OK.

  • Bridesmaids

    Bridesmaids

    ½

    This last film of the year represents very well  this 2018: trash whore.

  • Sausage Party

    Sausage Party

    ½

    89 minutes of sex between food.

  • The Ugly Truth

    The Ugly Truth

    ½

    I think I'm dead.

  • Closer

    Closer

    ★★★★★

    Jane Jones 🌱

  • Inferno

    Inferno

    ½

    ¡Cuidado! Mi pene puede ponerse erecto hasta cierto límite.

  • Set It Up

    Set It Up

    ½

    Set it up... the fiasco?

  • Sleepy Hollow

    Sleepy Hollow

    ½

    Pirates of the Caribbean 6: another piece of shit with Johnny Depp.

  • The Nun

    The Nun

    ½

    The only relevant thing during this masterpi-shit was my 96 minutes boner in the theater.

  • Are We Done Yet?

    Are We Done Yet?

    ½

    Minute 4 of the movie: let's repeat this joke.
    My brain: Are we done yet?

  • You Again

    You Again

    ½

    Kristen Bell you again exemplifying how not to act?

  • Hope Floats

    Hope Floats

    ½

    Great, real and powerful first part of the movie ruined by the typical and sick ultra-happy ending. Fuck you Sandra Bull-shit.