Sort by
  • Annabelle: Creation

    ★★★½

  • Us

    ★★★★★

  • They/Them

    ★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • It Follows

    ★★★★

  • Moloch

    ★★★★

  • Watcher

    ★★★½

  • New Nightmare

    ★★★½

  • No Exit

    ★★★

  • Fire Island

    ★★★★★

  • Oldboy

    ★★★★★

  • The Voyeurs

  • Antiviral

    ★★★★

  • Zombie Flesh Eaters

    ★★★★½

  • Possessor

    ★★★★★

  • Lake Mungo

    ★★★★½

  • [REC]

    ★★★★★

  • It

    ★★★★