• Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★

  • Artemis Fowl

  • Scoob!

    ★★½

  • Cats

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★★

  • 1917

    ★★★★★

  • Frozen II

    ★★★★½

  • Klaus

    ★★★★½

  • The Addams Family

    ★½

  • Gemini Man

    ★★½

  • Maleficent: Mistress of Evil

    ★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★★

  • Joker

    ★★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★★

  • Judy

    ★★★½

  • Ford v Ferrari

    ★★★★½

  • Ad Astra

    ★★★★½

  • Dora and the Lost City of Gold

    ★★★

  • The Lion King

    ★★★

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★

  • Men in Black: International

    ★★½

  • Toy Story 4

    ★★★½

  • Dark Phoenix

    ★★★½

  • Rocketman

    ★★★★½

  • Aladdin

    ★★★½

  • Tolkien

    ★★★

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • Shazam!

    ★★★★½

  • Penguins

    ★★★

  • Wonder Park

    ★★★

  • Dumbo

    ★★★

  • Captain Marvel

    ★★★★

  • Alita: Battle Angel

    ★★★

  • The Lego Movie 2: The Second Part

    ★★★★

  • Bixler High Private Eye

  • The Kid Who Would Be King

    ★★★

  • A Dog's Way Home

    ★★★

  • Glass

    ★★★★★

  • Escape Room

    ★★★½

  • Bumblebee

    ★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Mary Poppins Returns

    ★★★½

  • Aquaman

    ★★★½

  • Return to Christmas Creek

    ★½

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

    ★★

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★★

  • The Nutcracker and the Four Realms

    ★★★

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★★½

  • They Shall Not Grow Old

    ★★★★½

  • Goosebumps 2: Haunted Halloween

    ★★★½

  • Venom

    ★★★½

  • Smallfoot

    ★★★

  • Johnny English Strikes Again

    ★★★★

  • Green Book

    ★★★★½

  • The Meg

    ★★★

  • Christopher Robin

    ★★★½

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★★

  • Hotel Transylvania 3: Summer Vacation

    ★½

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★★

  • Teen Titans Go! To the Movies

    ★★★★

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★★★½

  • Incredibles 2

    ★★★★

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★½

  • Daphne & Velma

    ★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★½

  • Rampage

    ★★★½

  • Ready Player One

    ★★★★½

  • Duck Duck Goose

    ★★

  • Tomb Raider

    ★★★½

  • Benji

    ★★½