Sort by
  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elektra

    ★★½

  • The Amazing Spider-Man

    ★★★★½

  • Avengers: Age of Ultron

    ★★★★½

  • Ice Age: The Meltdown

    ★★½

  • Frankenweenie

    ★★★½

  • Zodiac

    ★★★★★

  • The Avengers

    ★★★½

  • Iron Man

    ★★★½

  • The Village

    ★★★★

  • Unbreakable

    ★★★★½

  • After Earth

    ★½

  • The Last Airbender

  • Gemini Man

    ★★½

  • We're the Millers

    ★★★½

  • Ben 10 Alien Swarm

    ★★★

  • My Neighbor Totoro

    ★★★

  • The Matrix Revolutions

    ★★★½