Sort by
  • Barbie

    ★★★★

  • Take Care of Maya

    ★★★½

  • Renfield

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

    ★★

  • The Eternal Memory

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Falling for Christmas

    ★½

  • The Outside

    ★★★★

  • Conversations with a Killer: The Jeffrey Dahmer Tapes

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Christmas Bloody Christmas

    ★★★

  • Queer for Fear: The History of Queer Horror

    ★★★★★

  • The Munsters

  • Sins of Our Mother

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★½

  • Untold: The Race of the Century

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • Argentina, 1985

    ★★★★½

  • Pearl

    ★★★

  • Bones and All

    ★★½

  • Untold: Operation Flagrant Foul

  • Terrifier 2

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Untold: The Rise and Fall of AND1

  • Untold: The Girlfriend Who Didn't Exist

  • I Just Killed My Dad

  • Prey

    ★★★★

  • Buba

    ★★

  • The Most Hated Man on the Internet

  • Skinamarink

    ★★★

  • Girl in the Picture

    ★★★

  • Huesera: The Bone Woman

    ★★★★

  • Keep Sweet: Pray and Obey

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • Conversations with a Killer: The John Wayne Gacy Tapes

  • Metal Lords

    ★★½

  • Jimmy Savile: A British Horror Story

    ★★★

  • The Bubble

  • Bad Vegan: Fame. Fraud. Fugitives.

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • X

    ★★★

  • The Adam Project

    ★★½

  • Studio 666

    ★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★

  • Bigbug

  • The Tinder Swindler

    ★★½

  • Jackass Forever

    ★★★

  • We Need to Talk About Cosby

  • Navalny

    ★★★½

  • Piggy

    ★★★½

  • TikTok, Boom.

  • The Territory

    ★★★★★

  • All That Breathes

    ★★★★

  • Speak No Evil

    ★★★

  • Master

    ★★½

  • Fresh

    ★★★½

  • Scream

    ★★★

  • Crime Scene: The Times Square Killer

    ★★

  • Falklinas

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • Dig Deeper: The Disappearance of Birgit Meier

    ★★★

  • Black Friday

    ★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • House of Gucci

    ★★½

  • Ilse Fuskova

    ★★★½

  • A Sinister Sect: Colonia Dignidad

    ★★★

  • Black as Night

    ★★