• Save Ralph

  • Bad Trip

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★

  • Operation Varsity Blues: The College Admissions Scandal

    ★★½

  • The Last Cruise

    ★★★

  • South Park Vaccination Special

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★

  • Barb and Star Go to Vista Del Mar

    ★★★

  • Tom & Jerry

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • Malcolm & Marie

    ★★

  • WandaVision

    ★★★½

  • Ratatouille: The TikTok Musical

  • Death to 2020

    ½

  • Burrow

  • Wonder Woman 1984

    ★½

  • The Prom

    ★½

  • The Lego Star Wars Holiday Special

    ★★★

  • Happiest Season

    ★★★

  • Hillbilly Elegy

    ★½

  • An Evening with Tim Heidecker

  • Once Upon a Snowman

    ★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • Soul

    ★★★★½

  • Freaky

    ★★★

  • Run

    ★★★½

  • American Pie Presents: Girls' Rules

    ½

  • South Park: The Pandemic Special

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★

  • Another Round

    ★★★★

  • Nomadland

    ★★★★½

  • New Order

    ★★½

  • One Night in Miami...

    ★★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★½

  • Tenet

    ★★★

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

    ★½

  • Magic Camp

    ★★

  • An American Pickle

    ★★★

  • Rick and Morty vs. Genocider

  • Hamilton

    ★★★★½

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★½

  • Irresistible

    ★★

  • Athlete A

    ★★★★

  • Eric Andre: Legalize Everything

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★★

  • Artemis Fowl

    ½

  • 8:46

  • The King of Staten Island

    ★★★½

  • Da 5 Bloods

    ★★★

  • Jeffrey Epstein: Filthy Rich

    ★★★½

  • Out

  • The Lovebirds

    ★★★

  • Patton Oswalt: I Love Everything

  • Scoob!

  • Have a Good Trip: Adventures in Psychedelics

    ★★½

  • The Fall

    ★★★★

  • A Parks and Recreation Special

  • Beastie Boys Story

    ★★★★½

  • Middleditch & Schwartz

    ★★★★★

  • Mrs. America

    ★★★★

  • Shadowed

  • Smiling Friends

    ★★★★½

  • Shiva Baby

    ★★★½

  • The Hunt

    ★★★

  • Mulan

    ★★½

  • Playdate with Destiny

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Pete Davidson: Alive from New York

  • Impractical Jokers: The Movie

    ★½

  • Onward

    ★★★½

  • Emma.

    ★★★½