Sort by

Fernando has logged 24 entries for films during August 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Candyman

Candyman

2021
×
★★★½
Edit this entry  
27
Vacation Friends

Vacation Friends

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
26
Spider-Man 2

Spider-Man 2

2004
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
24
Spider-Man

Spider-Man

2002
×
★★★★
Edit this entry  
24
The Night House

The Night House

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Lake Mungo

Lake Mungo

2008
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Upstream Color

Upstream Color

2013
×
★★★★★
Edit this entry  
22
White Chicks

White Chicks

2004
×
Read the review Edit this entry  
20
Reminiscence

Reminiscence

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
19
The Kid with a Bike

The Kid with a Bike

2011
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Free Guy

Free Guy

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
17
Night at the Museum

Night at the Museum

2006
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Dark Shadows

Dark Shadows

2012
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
The Cloud in Her Room

The Cloud in Her Room

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Nimic

Nimic

2019
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
11
Drag Me to Hell

Drag Me to Hell

2009
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Y Tu Mamá También

Y Tu Mamá También

2001
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Val

Val

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Pleasantville

Pleasantville

1998
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Annette

Annette

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
The Suicide Squad

The Suicide Squad

2021
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
05
The Suicide Squad

The Suicide Squad

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Suicide Squad

Suicide Squad

2016
×
½
Read the review Edit this entry  
03
Sticker

Sticker

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry