• Barbie

  • DC League of Super-Pets

  • Nope

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

  • Snoopy Presents: To Mom (and Dad), With Love

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Simpsons: When Billie Met Lisa

    ★★

  • Snoopy Presents: It’s the Small Things, Charlie Brown

    ★★★

  • Ice Age: Scrat Tales

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★½

  • The Bad Guys

    ★★★★

  • Better Nate Than Ever

    ★★½

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★★

  • The Adam Project

    ★★½

  • Embrace the Panda: Making Turning Red

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • Bubble

    ★★

  • Tall Girl 2

  • Kimi

    ★★★½

  • The Ice Age Adventures of Buck Wild

    ½

  • Echoes

    ★½

  • The House

    ★★★★

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★

  • Scream

    ★★★½

  • Hilda and the Mountain King

    ★★★★

  • Pinocchio: A True Story

    ½

  • South Park: Post COVID: The Return of COVID

    ★★★½

  • Rumble

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Don't Look Up

    ★★

  • Snoopy Presents: For Auld Lang Syne

    ★★★½

  • Back to the Outback

    ★★½

  • Shaun the Sheep: The Flight Before Christmas

    ★★★★

  • Diary of a Wimpy Kid

    ★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • Trolls Holiday in Harmony

    ★★½

  • The Beatles: Get Back

  • South Park: Post COVID

    ★★★½

  • Sing 2

    ★★½

  • Pixar 2021 Disney+ Day Special

  • Olaf Presents

    ★★★

  • Ciao Alberto

    ★★★½

  • The Simpsons in Plusaversary

    ★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Clifford the Big Red Dog

  • Red Notice

    ★★

  • Finch

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★

  • Eternals

    ★½

  • Koati

  • Maya and the Three

    ★★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★½

  • Robin Robin

    ★★★½

  • Ron's Gone Wrong

    ★★★

  • LEGO Star Wars Terrifying Tales

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • No One Gets Out Alive

  • Attack of the Hollywood Clichés!

    ★★½

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★½

  • Camp Confidential: America's Secret Nazis

    ★★★½

  • The Duel

    ★★★★

  • My Little Pony: A New Generation

    ★★★

  • Straight Outta Nowhere: Scooby-Doo! Meets Courage the Cowardly Dog

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★★½

  • Dear Evan Hansen

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Komi Can't Communicate

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★