Fern has logged 13 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
13
We Are Your Friends

We Are Your Friends

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
How to Lose a Guy in 10 Days

How to Lose a Guy in 10 Days

2003
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
The Full Monty

The Full Monty

1997
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Get Duked!

Get Duked!

2019
×
★★★★
Edit this entry  
10
Have a Good Trip: Adventures in Psychedelics

Have a Good Trip: Adventures in Psychedelics

2020
×
★★★★
Edit this entry  
10
She's the Man

She's the Man

2006
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Erin Brockovich

Erin Brockovich

2000
×
★★★½
Edit this entry  
03
The Trial of the Chicago 7

The Trial of the Chicago 7

2020
×
★★★★½
Edit this entry  
02
The Neighbors' Window

The Neighbors' Window

2019
×
★★★★★
Edit this entry  
02
Spider

Spider

2007
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Desserts

Desserts

1999
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
Pride & Prejudice

Pride & Prejudice

2005
×
★★★★★
Read the review Edit this entry