RSS feed for James
  • Green Book

    ★★★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★

  • Creed II

    ★★★★

  • Bird Box

    ★★★½

  • Vice

    ★★★★

  • Bomb City

    ★★★★

  • First Reformed

    ★★★★

  • Roma

    ★★★★

  • The Favourite

    ★★★★½

  • You Were Never Really Here

    ★★★½

  • The Ballad of Buster Scruggs

    ★★★★

  • Mid90s

    ★★★

  • A Star Is Born

    ★★★★

  • Venom

    ★★½

  • First Man

    ★★½

  • Fahrenheit 11/9

    ★★★★

  • BlacKkKlansman

    ★★★½

  • Christopher Robin

    ★★★½