RSS feed for Fernando

Fernando has watched 11 films released in the 2000s.

  • (500) Days of Summer

    ★★★★

  • Mamma Mia!

    ★★

  • Slumdog Millionaire

    ★★★★

  • Once

    ★★★★★

  • Children of Men

    ★★★★★

  • Pan's Labyrinth

    ★★★★★

  • Brokeback Mountain

    ★★★★

  • Eternal Sunshine of the Spotless Mind

    ★★★★★

  • Big Fish

    ★★★★★

  • Amélie

    ★★★★

  • In the Mood for Love

    ★★★★★