Sort by
  • Not Okay

    ★★★½

  • They/Them

    ½

  • Nope

    ★★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Elvis

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Metal Lords

    ½

  • The Northman

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★½

  • X

    ★★★½

  • Windfall

    ★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • Kimi

    ★★★

  • Uncharted

    ★★½

  • Death on the Nile

    ★★½

  • Marry Me

    ★★★

  • Sharp Stick

    ★★★

  • Fresh

    ★★★½

  • Scream

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★½

  • West Side Story

    ★★★★½

  • House of Gucci

    ★★★

  • Eternals

    ★★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★½

  • No Time to Die

    ★★★★½

  • Slumber Party Massacre

    ★★★

  • The Black Phone

    ★★½

  • The Many Saints of Newark

    ★★½

  • Silent Night

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Dune

    ★★½

  • Cinderella

    ½

  • He's All That

    ½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★

  • Black Widow

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • Fatherhood

    ★★★½

  • Luca

    ★★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★½

  • Cruella

    ★★★★

  • Thunder Force

    ★★½

  • Peter Rabbit 2: The Runaway

    ★★★½

  • The Fallout

    ★★★★

  • Yes Day

    ★★★

  • Chaos Walking

    ★★★

  • The Little Things

    ★★★

  • Creating The Queen's Gambit

  • Wonder Woman 1984

    ★★★

  • Godmothered

    ★★★

  • Monster Hunter

    ½

  • Happiest Season

    ★★★★

  • Holidate

    ★★½

  • The Queen's Gambit

    ★★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • Roald Dahl's The Witches

    ★★★

  • BLACKPINK: Light Up the Sky

    ★★★★★

  • Freaky

    ★★★

  • Vampires vs. the Bronx

    ★★½

  • Savage X Fenty Show Vol. 2

  • Enola Holmes

    ★★★★

  • Another Round

    ★★★★½

  • The Devil All the Time

    ★★★½

  • Unpregnant

    ★★★★

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★

  • Mainstream

    ★★½

  • The Binge

    ★★½