Sort by

Anton has logged 11 entries for films during July 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
The Devil Wears Prada

The Devil Wears Prada

2006
×
★★★½
Edit this entry  
29
A Futile and Stupid Gesture

A Futile and Stupid Gesture

2018
×
★★★★
Edit this entry  
28
Shutter Island

Shutter Island

2010
×
★★★½
Edit this entry  
24
A Space Program

A Space Program

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
John Mulaney: The Comeback Kid

John Mulaney: The Comeback Kid

2015
×
★★★½
Edit this entry  
10
C'est la vie!

C'est la vie!

2017
×
★★★★
Edit this entry  
03
Time Indefinite

Time Indefinite

1993
×
★★★★½
Edit this entry  
03
Hannah Gadsby: Nanette

Hannah Gadsby: Nanette

2018
×
★★★★
Edit this entry  
01
Anchorman 2: The Legend Continues

Anchorman 2: The Legend Continues

2013
×
★½
Edit this entry  
01
Set It Up

Set It Up

2018
×
★★★½
Edit this entry  
01
Eternal Sunshine of the Spotless Mind

Eternal Sunshine of the Spotless Mind

2004
×
★★★★★
Edit this entry