Sort by

FhantomFilms has logged 19 entries for films during April 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Long Shot

Long Shot

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Escape Room

Escape Room

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
27
Guardians of the Galaxy

Guardians of the Galaxy

2014
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Chad Daniels: Dad Chaniels

Chad Daniels: Dad Chaniels

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Unicorn Store

Unicorn Store

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Avengers: Endgame

Avengers: Endgame

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Dragged Across Concrete

Dragged Across Concrete

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Destroyer

Destroyer

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Piercing

Piercing

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Serenity

Serenity

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
16
Missing Link

Missing Link

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Hellboy

Hellboy

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
13
Hellboy II: The Golden Army

Hellboy II: The Golden Army

2008
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Aquaman

Aquaman

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Hellboy

Hellboy

2004
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Shazam!

Shazam!

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Pet Sematary

Pet Sematary

2019
×
★★★
Edit this entry  
02
The Wind

The Wind

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
The Highwaymen

The Highwaymen

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry