Sort by
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
21
Chip 'n Dale: Rescue Rangers

Chip 'n Dale: Rescue Rangers

2022
×
Read the review Edit this entry  
21
Everything Everywhere All at Once

Everything Everywhere All at Once

2022
×
★★★★★
Edit this entry  
18
Emma.

Emma.

2020
×
Edit this entry  
16
Captive Audience: A Real American Horror Story

Captive Audience: A Real American Horror Story

2022
×
Edit this entry  
14
Our Father

Our Father

2022
×
Edit this entry  
14
Senior Year

Senior Year

2022
×
Edit this entry  
12
Inbetween Girl

Inbetween Girl

2021
×
Edit this entry  
09
Along for the Ride

Along for the Ride

2022
×
Read the review Edit this entry  
05
Doctor Strange in the Multiverse of Madness

Doctor Strange in the Multiverse of Madness

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Spring Awakening: Those You've Known

Spring Awakening: Those You've Known

2022
×
Read the review Edit this entry  
02
Bubble

Bubble

2022
×
Edit this entry  
23
Seventeen Power Of Love : The Movie

Seventeen Power Of Love : The Movie

2022
×
Read the review Edit this entry  
22
The Batman

The Batman

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Say That You Love Me

Say That You Love Me

2005
×
Read the review Edit this entry  
18
My First Romance

My First Romance

2003
×
Read the review Edit this entry  
17
Where Is Anne Frank

Where Is Anne Frank

2021
×
Read the review Edit this entry  
14
Never Better

Never Better

2022
×
Edit this entry  
09
Dancing on Glass

Dancing on Glass

2022
×
Edit this entry  
08
Sinkhole

Sinkhole

2021
×
Read the review Edit this entry  
06
The Bubble

The Bubble

2022
×
Read the review Edit this entry  
02
Barbarians

Barbarians

2021
×
Read the review Edit this entry  
30
Together Together

Together Together

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Death on the Nile

Death on the Nile

2022
×
Read the review Edit this entry  
26
All My Friends Hate Me

All My Friends Hate Me

2021
×
Read the review Edit this entry  
22
X

X

2022
×
Read the review Edit this entry  
22
The Ranger

The Ranger

2018
×
Read the review Edit this entry  
19
Master

Master

2022
×
Read the review Edit this entry  
18
Soapdish

Soapdish

1991
×
Read the review Edit this entry  
16
Windfall

Windfall

2022
×
Read the review Edit this entry  
13
Turning Red

Turning Red

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Turning Red

Turning Red

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Fresh

Fresh

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
No Exit

No Exit

2022
×
Read the review Edit this entry  
25
She's the Man

She's the Man

2006
×
Read the review Edit this entry  
18
Texas Chainsaw Massacre

Texas Chainsaw Massacre

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
15
AI Love You

AI Love You

2022
×
Read the review Edit this entry  
02
Death Proof

Death Proof

2007
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
The Woman in the House Across the Street from the Girl in the Window

The Woman in the House Across the Street from the Girl in the Window

2022
×
Read the review Edit this entry  
27
Only You

Only You

2021
×
Read the review Edit this entry  
25
Boo, Bitch

Boo, Bitch

×
Edit this entry  
24
Magnetic Rose

Magnetic Rose

1995
×
★★★★
Edit this entry  
23
Aruna & Her Palate

Aruna & Her Palate

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Sex Appeal

Sex Appeal

2022
×
Read the review Edit this entry  
15
Scream

Scream

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
The Goldfinch

The Goldfinch

2019
×
Read the review Edit this entry  
07
Some Kind of Wonderful

Some Kind of Wonderful

1987
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Ghostbusters: Afterlife

Ghostbusters: Afterlife

2021
×
Read the review Edit this entry  
02
Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

2022
×
Edit this entry  
01
Raya and the Last Dragon

Raya and the Last Dragon

2021
×
Edit this entry  
29
The Door into Summer

The Door into Summer

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry