Sort by
  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Together Together

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★★★

  • Fresh

    ★★★★

  • Scream

    ★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • Death Proof

    ★★★½

  • Magnetic Rose

    ★★★★

  • Aruna & Her Palate

    ★★★

  • A Girl and A Guy

    ½

  • Some Kind of Wonderful

    ★★★★

  • The Door into Summer

    ★★★

  • The Novice

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★