Sort by

Bekah has logged 11 entries for films during January 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
22
Young Sherlock Holmes

Young Sherlock Holmes

1985
×
★★★
Edit this entry  
22
Mac and Me

Mac and Me

1988
×
Edit this entry  
16
Swiss Army Man

Swiss Army Man

2016
×
★★★★
Edit this entry  
11
Waitress

Waitress

2007
×
★★★½
Edit this entry  
10
The Eyes of Tammy Faye

The Eyes of Tammy Faye

2021
×
★★★★
Edit this entry  
06
No One Gets Out Alive

No One Gets Out Alive

2021
×
★★★
Edit this entry  
06
The Wedding Singer

The Wedding Singer

1998
×
★★★★★
Edit this entry  
05
Phantom Thread

Phantom Thread

2017
×
★★★★★
Edit this entry  
05
Stop Making Sense

Stop Making Sense

1984
×
★★★★★
Edit this entry  
03
The Silence of the Lambs

The Silence of the Lambs

1991
×
★★★★★
Edit this entry  
02
The French Dispatch

The French Dispatch

2021
×
★★★★★
Edit this entry