RSS feed for DannyOMovieGuy

DannyOMovieGuy has logged 10 entries for films during June 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
23
Toy Story 4

Toy Story 4

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Godzilla: King of the Monsters

Godzilla: King of the Monsters

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
21
Steve Jobs

Steve Jobs

2015
×
★★★★
Edit this entry  
15
Chernobyl

Chernobyl

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Layer Cake

Layer Cake

2004
×
★★★½
Edit this entry  
07
Black Mirror: Rachel, Jack and Ashley Too

Black Mirror: Rachel, Jack and Ashley Too

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
06
Black Mirror: Smithereens

Black Mirror: Smithereens

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Black Mirror: Striking Vipers

Black Mirror: Striking Vipers

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Superbad

Superbad

2007
×
★★★★
Edit this entry  
02
Fight Club

Fight Club

1999
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry